З початку року структурні підрозділи у районах Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надали 103257  адміністративних послуг. З них безоплатно громадяни отримали 75682 адміністративних послуг, або 73,3% від їх загальної кількості. Найбільша кількість запитів – видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 19 398 таких документів. Крім цього землевпорядники видали 7931 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інших документів, пов’язаних з землевпорядкуванням.

Окрім цього спеціалісти обласної землевпорядної служби за згаданий період надали фізичним та юридичним особам 27575 платних адмінпослуг, оплата за які становила майже 2,2 млн гривень. (Торік протягом січня-червня надано 26912 платних адмінпослуг, оплата за які становила понад 1,72 млн гривень).

Найбільші надходження, а це понад 2 млн гривень, отримали за послуги з надання 25640 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру 92,9% від усіх наданих платних послуг).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.