У Відділі у Новомиргородському районі ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено виїзний прийом громадян. Мешканці району мали можливість поставити запитання до керівника ГУ щодо земельного законодавства та земельних відносин.

Зокрема Володимир Скочко та Микола Доніч, голови Листопадівської та Рубаномостівської сільських рад, отримали відповідні роз’яснення щодо погодження меж земельних ділянок державної власності, сформованих на підставі інвентаризації.

Громадська активістка Лідія Геращенко звернулася стосовно отримання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учасником антитерористичної операції із земель комунальної власності. Їй надано роз’яснення, що з 1 січня поточного року почали працювати нові правила використання сільгоспземель. Набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». Тож з даного питання їй слід звернутися до Костянтинівської сільської ради.

Загалом на виїзний прийом громадян керівника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області звернулося 4 особи, які отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.