Для підвищення комфорту та зручності громадян Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру створила можливість замовлення найбільш популярних послуг у режимі онлайн.

Ними можна скористатися в будь-який зручний час, без черг та обмежень. Перелік послуг, доступних в інтернеті, постійно розширюється.

Електронні сервіси допомагають замовити витяг з Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошової оцінку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл тощо не виходячи з дому, не відволікаючись від основних справ.

Інформація про електронний кабінет
На даному вебресурсі Ви зможете замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру.

Для цього вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому вебсайті wikimap.dzk.gov.ua.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, ви можете замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.