За січень-червень 2020 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,27 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі майже 1,2 млн грн отримано за надання 11149 відомості з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще майже 43,6 тис. грн надійшло за надання  692  викопіювань з кадастрової карти. За виправлення 191 технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено на 52,2  тис. гривень.

Загалом цей період Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 81 тисячу адмінпослуг, із яких 68997 громадян отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (таких послуг надано 22325); видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки  (20621); виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (11406) та інші.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.