10 січня мешканці села Добрянка Вільшанського району мали можливість поставити запитання до заступника начальника відділу у Вільшанському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Євгена Боровського щодо земельного законодавства та земельних відносин під час виїзного прийому громадян, що відбувся у приміщенні сільської ради.

Загалом громадяни зверталися із спірних питань щодо використання земельної ділянки загального користування, затвердження та передачі у власність земельних ділянок, наданих для ведення особистого селянського господарства; поновлення нормативно-грошової оцінки населеного пункту. Усі  отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.

Також того дня у приміщенні місцевого клубу заступник начальника відділу Євген Боровський взяв участь в урочистих заходах, які відбулись з нагоди нагородження державними відзнаками учасників антитерористичної операції: І.Старокожева, О.Цвіткова, О.Довганенка, А.Бондаренка відповідно до Указу Президента України «За участь в антитерористичній операції», які вручив  сільський голова О.Дегтярьов.  Він  від імені мешканців села висловив велику вдячність та повагу до військових за чисте небо та мир на рідній землі.

Усі вище зазначені учасники військові вже скористались своїм переважним правом щодо отримання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.