У Відділі у Маловисківському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області відбувся виїзний прийом громадян.  Мешканці району мали можливість поставити запитання до Ігоря Зінченка, начальника установи, щодо земельного законодавства та земельних відносин.

Зокрема, представники Маловисківської міської та Смолінської селищної об’єднаних територіальних громад цікавилися питаннями щодо передачі земель державної власності поза межами населених пунктів у комунальну власність. Також громадяни зверталися з питань стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та щодо проведення Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області перевірок дотримання вимог земельного законодавства.

Загалом на виїзний прийом до керівництва ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області звернулося 5 громадян, котрі отримали вичерпні роз’яснення на поставлені ними запитання.