Керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області протягом четвертого кварталу 2016 року проведено 11 особистих прийомів громадян, із них 2 виїзні. Загалом було прийнято 68 громадян, котрі звертаються із актуальних питань землеустрою і землевпорядкування, щодо надання роз`яснень чинного земельного законодавства України, порушення строків розгляду звернень та неправомірних, на думку заявників, відповідей. Громадяни скаржаться на діяльність окремих працівників, зокрема сільських рад, районних державних адміністрацій, міських рад та територіальних Управлінь/Відділів Держгеокадастру в області. При розгляді звернень не допускається надання неоднозначних, необґрунтованих або неточних відповідей на звернення громадян.

Триває робота з проведення аналізу причин надходження повторних звернень громадян та вживаються заходи щодо недопущення безпідставних відмов у задоволенні законних вимог заявників.

Також Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області у передбачений законодавством термін розглядаються звернення, що надходять на розгляд через Кіровоградський обласний контактний центр. Так, протягом четвертого кварталу надійшло 234 звернення, із яких розглянуто 211 та 23 перебувають на розгляді.

Крім того через автоматизовану систему електронного діловодства з Гарячої лінії Держгеокадастру України надійшло 70 звернень громадян, із яких розглянуто 68 та 2 – на розгляді.  Через інтернет-кабінет надійшло 29 звернень громадян з Урядового контактного центру, з яких 27 звернень розглянуто та 2 – на розгляді.

Варто зазначити, що Головним управлінням постійно вживаються дієві заходи щодо неухильного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Графік особистого прийому та особистого виїзного прийому громадян керівниками Держгеокадастру у Кіровоградській області розміщений на офіційному веб-сайті Головного управління.