Упродовж вересня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 451 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Новгородківського, Олександрівського, Долинського, Компаніївського, Добровеличківського, Олександрійського, Устинівського, Голованівського, Новоукраїнського районів. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Іванівської сільської ради Новоукраїнського району площею    10,17 га, де стартова ціна піднялася до 118,86% від нормативної грошової оцінки та становить 86,040 тисячі гривень, та на території Новоселівської сільської ради Олександрійського району площею  6,3 га, де стартова ціна піднялася до 42,72% від нормативної грошової оцінки та становить 98,276 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у вересні 2018 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 2,085 млн гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».