За інформацією, що надійшла від Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, здійснено перевірку питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель на території Куцеволівського гранкар’єру (с.Куцеволівка Онуфріївського району Кіровоградської області).

Під час перевірки встановлено факт самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 28,4 га, розташованих на. За результатами перевірки правопорушнику ФОП «Чернобук В.І.» нараховано шкоду в сумі 711 тис. 147 грн.

Загалом за І квартал 2018 року фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області провели 168 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. Як результат, виявлено 56 порушень, складено 32 протоколи, винесено 30 постанов, із них 28 – про притягнення до адміністративної відповідальності, 2 – про закриття справи у зв’язку з ознаками злочину, по яким інформацію до правоохоронних органів. Усього нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 962 тис.156 грн.