Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області працює в режимі максимального сприяння учасникам антитерористичної операції в реалізації їх конституційного права на безоплатну передачу їм земельних ділянок у власність.

З метою забезпечення такого права, учасники антитерористичної операції можуть звертатись до Сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління за отриманням роз’яснень та довідкової інформації з питань отримання ними земельних ділянок, що відноситься до повноважень Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Доцільно зазначити, що територіальні органи Держгеокадастру є розпорядником лише земель сільськогосподарського призначення державної форми власності за межами населених пунктів.

Свої запитання учасники АТО можуть поставити і в телефонному режимі. Дзвінки приймаються за телефоном (0522) 55-11-55 з понеділка по п’ятницю  з 09.00 до 16.00 (крім святкових днів); обідня перерва з 12.00- 12.45.

За даним номером телефону громадяни можуть отримати усні роз’яснення, консультації, відповіді щодо наболілих питань, вирішення яких в компетенції ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області. Крім того висловити власні пропозиції (зауваження), подати заяви, скарги тощо. Все перелічене підлягає реєстрації та прийняттю до розгляду в порядку ЗУ «Про звернення громадян».