Сектор запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (далі – Головне управління) нагадує про необхідність отримання державними службовцями Головного управління електронного цифрового підпису.

Це стосується осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які зобов’язані з 1 січня до 1 квітня 2017 року подати електронну декларацію за 2016 рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК.

Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року почнеться друга хвиля електронного декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Тож відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» під другу хвилю е-декларування потраплять всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Отримати електронні ключі можна безкоштовно, звернувшись у відділ реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України за адресою: м.Кропивницький, вул. Глинки, 2 каб.15, контактний телефон (0522) 36-69-52 (Кіровоградська ОДПІ).

Детально ознайомитися з документами, що необхідні для отримання послуг ЕЦП фізичною особою та зразками реєстраційних карток, можна на сайті: http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba.

Крім того ПриватБанк запустив сервіс, що допоможе державним службовцям швидко заповнити декларації про доходи в електронному форматі.

Як повідомила прес-служба банку, перш за все ПриватБанк готовий надати держслужбовцям сервіс «Електронно-цифровий підпис», за допомогою якого можна подати електронну декларацію про доходи. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > «Бізнес» > «Замовити, додати сертифікат».

Також на допомогу держслужбовцям ПриватБанк надає послугу формування податкових виписок в електронному форматі через Приват24. За допомогою цього сервісу в два кліки можна отримати необхідні для внесення в декларацію виписки про доходи та витрати за рахунками, що відкрито в банку.

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню «Усі послуги» > «Послуги» > «Створити довідку».