Ринок та оцінка земель

Створення ефективного ринку сільськогосподарських земель в Україні залишається питанням стратегічної важливості, від реалізації якого залежить динаміка соціально-економічного розвитку АПК, земельних відносин, та національної економіки в цілому.

Україна володіє значним земельним потенціалом, який становить 5,7 % території Європи. Із 60,3 млн гектарів майже 70 % становлять сільськогосподарські угіддя з високою родючістю. Такий потенціал може розглядатися як потужна конкурентна перевага України, проте його практична реалізація вимагає впровадження ефективної моделі земельних відносин, адекватної сучасним жорстким умовам міжнародної конкуренції.

В умовах глобальної економіки та все більшої інтеграції України у світові економічні процеси саме агропромисловий комплекс може стати в авангарді розвитку української економіки.

На сьогодні відповідно до пункту 15 розділу X “Перехідні положення «Земельного кодексу України» до 1 січня 2017 року діє мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських земель, умовою зняття якого є набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Слайд1_НГО-768x532

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Кіровоградської області станом на 01.01.2017

Надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2016 рік

Подання учасниками земельних торгів документів та заяви про участь у земельних торгах

Покрокова блок-схема проведення земельних торгів

ЗУ “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів”

113 населених пунктів Кіровоградщини потребують повторної нормативної грошової оцінки земель у І півріччі 2016 року

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ: ШЛЯХ ДО НАБУТТЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ

До уваги органів місцевого самоврядування! На що сьогодні необхідно звернути увагу при укладанні договору на виконання робіт з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.