З початку року структурні підрозділи у районах Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надали 50 278  адміністративних послуг. З них 40 334 громадяни отримали безоплатно. Це становить 80,2% від їх загальної кількості.

Найбільша кількість послуг – видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби видали 12381 такий документ. Крім цього землевпорядники видали 3150 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки тощо.

Також спеціалісти обласної землевпорядної служби за зазначений період надали фізичним та юридичним особам 9944 платні адмінпослуги, оплата за які становила майже 841 тис. гривень.

Найбільші надходження, а це 783 тис. гривень, отримали за послуги з надання 8889 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (94% від усіх наданих платних послуг).

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.