Упродовж грудня 2017 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на сім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Олександрійського, Знам’янського та Гайворонського, Устинівського районів, їх загальна площа становить 148,8 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Димитрівської сільської ради Устинівського району площею майже 35,61 га, де стартова ціна піднялася до 29,2% від нормативної грошової оцінки та становить 331,8 тисячі гривень та Новоселівської сільської ради Олександрівського району площею  7,77 га, де стартова ціна піднялася до 23,88% від нормативної грошової оцінки та становить 65,378 тисячі гривень.

 Завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2017 року, до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме майже 772 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».