Державні кадастрові реєстратори Кіровоградської  області з початку 2018 року опрацювали  10 170 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). За статистикою землевпорядники Кіровоградщини у середньому за тиждень опрацьовують 1,7 тисячі таких заяв.

Одною із популярних послуг у сфері земельних відносин є надання витягів із Державного земельного кадастру. Так, працівники цьогоріч видано 4593 такі документи. Найбільше у м.Кропивницький і районі (528), м. Олександрії й районі (502), м.Знам’янка та районі (493).

Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.